Nový tensingový sekretář!

20.07.2021

Současně se zvolením nového výboru YMCA DAP na další 2 roky došlo také ke změně na pozici tensingového sekretáře. Čtěte dále...

Nový tensingový sekretář!

Jediným kandidátem, který se přihlásil do výběrového řízení, byla Alexandra Loudová, dlouholetá členka YMCA DAP a vedoucí skupiny Ten Sing Vrchlabí. Zaslaným motivačním dopisem, životopisem i zodpovězením otázek během on-line pohovoru při první schůzi nového výboru všechny přesvědčila, že je vhodnou kandidátkou pro vykonávání této nelehké, ale důležité funkce. Vítáme ji mezi sebou nejen jakožto tensingového sekretáře, ale zároveň automaticky i člena výboru a jednoho ze čtyř statutárních zástupců organizace YMCA DAP.

Odstupující Lucce Procházkové moc děkujeme za veškerou činnost, úsilí a schopnosti, které do téměř dvouletého vykonávání tensingového sekretáře vložila. Přejeme jí mnoho úspěchů v práci, studiu i osobním životě a těšíme se i na další spolupráci ve výboru (Lucka dále zůstává jako řadový člen výboru).

Funkce sekretáře bude postupně předána během letních měsíců. Saša začne naplno pracovat od září. Od té doby se na ní budete moct obracet na známém e-mailu: sekretar@tensing.cz nebo prostřednistvím sociálních sítí. Přejeme hodně sil, nápadů a nadšení do sekretaření :-)

 

Zpět

 
Po Út St Čt So Ne