Indiánský tábor YMCA Orlová 2020

TÁBOR – to je prostor pro zážitky, dobrodružství, přátelství, legraci, objevování, odpočinek, nový pohled na svět,….  

Tábor je prostor pro Tebe!

Léto s Ymkou – to je hlavně čas strávený na táboře.V jejich pořádání máme bohatou tradici - YMCA se podílela na zorganizování prvního tábora na světě v roce 1907 v Anglii, v Československu založila v roce 1921 Masarykův tábor na Sázavě, který provozuje dodnes.

V současné době pořádáme kolem 60 táborů ročně na mnoha místech republiky a s nejrůznějším zaměřením. Od sportovně laděných, přes turistické a skautské až po tábory s programem zaměřeným převážně výtvarně či duchovně. Naši vedoucí jsou zkušení a v orologi replica oboru vzdělaní dobrovolníci, kteří s chutí věnují svůj čas a pozornost každému táborníkovi.  

Cílem ymkařských táborů je nejen děti zabavit, ale především jim předávat hodnoty, které rozvíjí celou jejich osobnost – tělo, duši i ducha. Vedou děti a mladé lidi k samostatnosti, pevnému charakteru a schopnosti vzájemně spolupracovat – jsou přípravou na život.

 

YMCA jako tradiční pořadatel táborů a také organizátor kurzů pro jejich vedoucí pro vás připravila doporučení Jak vybrat tábor?

www.jakvybrattabor.cz 

 

Hledáte místo na táboře?

Naše tábory bývají velmi rychle obsazené, několik volných míst ale možná přeci jen zbývá... podívejte se na nabídku dole! ↓ 

Indiánský tábor YMCA Orlová 2020

Indiánský tábor YMCA Orlová 2020

02.03.2020 , Datum akce: 17.08.2020

YMCA Orlová pořádá indiánský tábor 

Termín: 17. - 26. srpna 2020

Místo: Spálov

Cena: 2.200 Kč do 1. června, poté 2.500 Kč (slevy viz plakát tábora)

 

Více info a přihlášky na: www.ymcaorlova.cz.

 

Ke stažení

Plakát tábora

 

 

Archiv aktualit

Diář YMCA 2024

Diář YMCA 2024

Info o akcích najdete v Aktualitách.