Zahraniční programy

 

Programy jsou skvělou příležitostí pro mladé, kteří by se rádi rozvíjeli, získali novou zkušenost, cestovali, poznali, jak YMCA funguje v dalších zemích či si vyzkoušeli dobrovolnickou práci v zahraničí - a to vše bez výrazné finanční zátěže. 

Co díky zahraničnímu programu získáte? 

 Co_ziskate

 

 YMCA nabízí dobrovolnické projekty, semináře, školení, výměny mládeže, festivaly, tábory v zahraničí nejen svým členům ale i zájemcům z řad veřejnosti. (plakátek)

Přehled pravidelných programů s podmínkami a popisy najdete v rubrice "Jednotlivé programy" a přehled aktuálních nabídek, na které se lze právě hlásit, v rubrice "Aktuální nabídky".

 

 

 

Další zajímavé odkazy:

Podívejte se na náš stručný manuál o Evropské dobrovolné službě EVS KROK ZA KROKEM!

 

   

Podívejte se na prezentaci aktivit a programů YMCA Srbsko za rok 2018!

YMCA v ČR dlouhodobě srbskou Ymku podporuje. Více informací získáte také ZDE

   

YMCA na cestáchZačíná nová sezóna - sledujte blog cestovatelů z české YMCA až na konec světa.

Vyrážíte s Ymkou do zahraničí? Dejte o sobě vědět!

 

V publikaci Domu zahraniční spolupráce Příklady dobré praxe v Evropské dobrovolné službě naleznete také projekt YMCA v ČR (na str.12)! 

 

 

 

Kancelář YMCA Europe v Bruselu má svůj newsletter s aktuálními informacemi z evropských institucí a grantovými příležitostmi. YMCA Europe vydává pravidelně také svůj newsletter. Všechna čísla ke stažení ZDE

 

 

Víte že...?

Víte že...?

První tábor uspořádal v r. 1907 Robert Baden-Powell, spolupracovník YMCA Birkenhead v Británii na ostrově Browsea. Následně byla v lednu 1908 založena v Ymce Birkenhead první skautská skupina na světě. (Cedulka na budově YMCA Birkenhead.)  (Více...)